Wyświetlanie 1–24 z 73 wyników

Kuchnia otwarta na salon to trend wnętrzarski, który daje liczne możliwości aranżacyjne. Zwłaszcza jeżeli obydwa pomieszczenia są od siebie oddzielone blatem, stołem lub wyspą. Umieszczone przy nich krzesła barowe lub hokery doskonale uzupełniają przestrzeń przeznaczoną do spożywania posiłków. Hokery kuchenne tworzą również dodatkowe miejsca siedzące, które przydają się zwłaszcza podczas organizacji przyjęć czy obiadów rodzinnych.

Wybierz hokery do mieszkania w Galerii Antresola!

Słynne hokery barowe pojawiają się zatem w odsłonie domowej i są stylizowane tak, aby dopasować się do pomieszczeń utrzymanych w różnych nurtach. Hokery drewniane idealnie komponują się z tradycyjnymi, przytulnymi wnętrzami w stylu skandynawskim lub klasycznym. Natomiast dla wnętrz minimalistycznych stworzyliśmy hokery barowe o modernistycznym kształcie. Wysokie siedziska są nie tylko efektowne i designerskie. Nasze hokery docenisz także ze względu na wygodę – podparcie dla pleców oraz nóg sprawia, że Twoi goście nie będą chcieli porzucić hokera kuchennego dla kanapy!

W większości domów to właśnie kuchnia stanowi epicentrum wokół, którego toczy się życie towarzyskie. Zatroszcz się, aby nie zabrakło w niej miejsca dla nikogo. Kupując stylowe hokery drewniane lub krzesła barowe, do kuchni zapraszasz wszystkich domowników oraz gości. Stwórz wygodne miejsca do rozmów odbywających się nad filiżanką aromatycznej herbaty i wybierz wysokiej jakości hokery kuchenne, jakie zgromadziliśmy w ofercie naszego sklepu.